Oferta

Lody w proszku Kamar produkowane są głównie na bazie mleka pełnego w proszku o najwyższej jakości zakupionego ze sprawdzonego od lat i cenionego źródła.

Nasze lody w proszku pakowane są w kartony zbiorcze 10kg (5 woreczków po 2kg) oraz worki papierowe 12kg (6 woreczków po 2kg).

Na specjalne życzenie klienta możemy pakować proszki lodowe w dowolny sposób.

Staramy się dostarczać towar do klienta własnym transportem, ewentualnie zamówienia realizujemy poprzez firmę spedycyjną RABEN – powyżej 100kg na nasz koszt.


Oferujemy różnego rodzaju lody w proszku:

Lody w proszku - producent lodów w proszku Kamar

Lody włoskie

Kremowe lody produkowane głównie na bazie wysokiej jakości mleka pełnego o niepowtarzalnym naturalnym smaku, stosowane do wszystkich typów automatów wytwarzających lody typu soft, dające się łatwo napowietrzać.

Więcej »

Lody w proszku - producent lodów w proszku Kamar

Lody świderki

Amerykańskie lody kręcone, mocno zmrożone, przeznaczone do automatów osiągających niskie temperatury mrożenia masy lodowej bez napowietrzania. Lody te produkujemy wyłącznie w oparciu o najwyższej jakości pełne mleko, naturalne aromaty i barwniki.

Więcej »

Lody w proszku - producent lodów w proszku Kamar

Shake

Proszek do shake to baza lodowa, która po dodaniu do niej syropu smakowego pozwala cieszyć się wyśmienitym mrożonym deserem, wspaniale orzeźwiającym w upalne dni.

Więcej »


Poza lodami w proszku w naszej ofercie znajdą Państwo wszystko to co niezbędne w lodziarni:

wafle do lodów

owoce w żelu – świetny dodatek do deserów, gofrów

sosy deserowe

polewy zastygające

posypki do dekoracji lodów

miseczki papierowe do lodów